1 / 5
Prodavam mashina za pakuvanje sheker
2.200 €
Цената не е фиксна
2.500 €
05.07.2022 11:23

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam mashina za pakuvanje sheker, moze da pakuva stapce i pernice. Moze i zamena.

38971263776
38971263776
38971263776
38971263776

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078302562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам