1 / 6
Mercedes 124 2.0d
1.300 €
Цената е фиксна
22.05.2022 19:11

Дебар / Дебар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

200

Година:

1986

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

100% ispraveno vozna sostojba, registriran so zelen karton do 10 ti mesec. Bez zameni , samo kesh na raka . 075 330-085

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Salih
Потврден огласувач
075340085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам