1 / 5
MARIN BIKE
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.07.2022 01:27

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

For sale.shitet.se prodava..MARIN CALIFORNIA..2021.Ram L..27.5.hidraulic brike Tektro..shimano micro shift Altus 2x8..price 730eu...tel/070-581-670.🚲🚴‍♀️🚴🚴‍♂️🚵‍♂️👌🔋

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Second Hands
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам