1 / 9
Kombajn Forshit e 514
4.800 €
17.05.2022 16:01

Пробиштип

Kombajnot e vo dobra sostojba.
Nosi masina S-46 od kombajna 142.
Remontiran motor so mala potrosuvacka na gorivo.
Za podetalni informacii javete se na 070/556-428 (javuvanje do 20h)

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

Evica
Потврден огласувач
070602266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам