1 / 12
Se prodava Iphone X
14.500 МКД
Цената е фиксна
29.03.2022 10:19

Виница / Виница

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

X

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava Iphone X 64 gb full pakovanje so slusalki so kutija i orginal polnac extra zacuvan bez grepka
Battery health 84%
Prodadenn

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
078522700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам