1 / 10
Bater. Hilta 20v PARKSIDE-Performance
9.000 МКД
12.10.2022 13:50

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Bateriskata hilta e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance.
Jacina 20v-2Ah-3 juli, so potenciometar za regulacija na udarna brzina. Nameneta za obrabotka na beton, kamen, malter, metal i drugo so snazen motor i visoka snaga na udar. Hiltata e od noviot model na PARKSIDE-Performance so motor bez cetkici koj se karakterizira so podolg vek na traenje.
Vo kufer so dodatoci.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

VASKO
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам