1 / 12
SEAT IBIZA 1.2 I FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ
2.950 €
Цената не е фиксна
3.150 €
02.07.2022 23:42

Велес / Велес

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
1.2 I ODLICEN MOTOR SO LANCE
MNOGU EKONOMICNA
POTROSUVACKA 5L NA 100KM
4 NOVI GUMI

FULL OPREMA

KLIMA
ABS.ESP
BORTKOPLUTER
RADIO CD
CENTRALNO
EL NA PROZORI RETROVIZORI
8 X AIRBAG
I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
078 265 233
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE FULL OPREMA NOV UVOZ D

4150 €

MAZDA 6 2.2 SKYACTIV-D SPORT LINE AUTOMATIK 2014 G NOV UVOZ

12950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам