1 / 11
Mercedes E200 cdi EVO
6.800 €
16.03.2022 19:06

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

111 kw / 151 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam ili zamenuvam za pomala kola so doplata vo odlicna sostojba registriran
Tel za kontakt 078 830 818 Petar

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078273858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам