1 / 12
Tecna koza / Techna kozha / Течна кожа
590 МКД
04.08.2022 16:00

Демир Капија / Неготино

Те нервира изгребаното седиште, излитениот волан или пак избледнатата софа? Ние го имаме решението за тоа, ТЕЧНА КОЖА!
КУПИ течна кожа и твојте фотографии да посведочат за ефикасноста!
Гарантирана ефикасност - ДОКОЛКУ НЕ СТЕ ЗАДОВОЛНИ ВИ ГИ ВРАЌАМ ПАРИТЕ !
🤩 За купени две гратис достава 🤩

Tagovi:
tecna koza za namestaj
tecna koza za cizmi
tecna koza za volan
tecna koza za sediste
tecna koza za sofa
tecna koza za krevet
tecna koza za stol
Repariranje sediste
Repariranje volan
Репарирање седиште
Репарирање волан
Repariranje krevet
Репарирање кревет

#repariranje #репарирање #кожа #kozha #koza
#кола #sediste #izliten #popravka

Категорија: Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078438087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам