1 / 11
CITROEN C3 1.4 HDI 50 kw.2006 god
2.999 €
12.10.2022 07:11

Делчево / Делчево

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CITROEN C3 1.4 HDI 50 kw.2006 god
So mnogu oprema I mnogu socuvano.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija
071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам