1 / 10
OPEL ASTRA 1.7 CDTI
3 €
03.02.2023 21:26

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Astra 1.7 cdti 125hp
COSMO paket
klima
novi zimski gumi tigar
novi letni gumi sava intensa hp2
sport mode
mal servis pred 5 000km mobil xe 5/30 maslo hengst filtri maslen,polenov,naften
BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitar Stojanovski
Потврден огласувач
078252967
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам