1 / 12
AUDI Q7 3.0TDI
14.000 €
04.06.2022 02:01

Градско / Велес

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

171 kw / 232 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO FULL OPREMA.

KOLATA MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stojance
Потврден огласувач
072215541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам