1 / 5
Samsung A52
10.000 МКД
25.03.2022 08:52

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Samsung

Модел:

A52

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava samsung A52 so garancija uste 10 meseci so malo ostetuvanje dole na cosot no bez problem si raboti cena 10.000 den 071823188

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dare
Потврден огласувач
71823188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам