1 / 5
OPEL ASTRA 1.7 TD - Prva boja...Reg
2.150 €
02.08.2022 07:40

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Astra 1.7 TD

Registrirana cela godina
Prva boja
Garazirana
Servisirana

Od oprema poseduva :
Klima
Komandi za volan ( funkcionalni )
Elek.na staklo
Servo volan
Centralno zaklucuvanje
2 kluca fabricni
Radio fabricno CD
Air bag
Abs
Sarzer za CD - ina


Voziloto nema tropanje krckanje stegnato
Mala potrosuvacka ekonomicno vozilo

Proverka po vasa zelba075 352 047
075 352 047

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
075432233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам