1 / 2
Mercedes E 270 motor 270cdi
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.08.2022 01:10

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

270

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

ODLICEN
MOZE DA SE VIDI I SLUSNI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
79313078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам