1 / 4
BMW R1150 RS
5.900 €
16.06.2022 19:45

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Вид:

Туринг

Година:

2003

Модел:

R1150 RS

Километри:

45000

Prodavam motor BMW R1150 RS vo odlicna sostojba. Motorot e odrzavan i poseduva servisna kniska. Registriran do 05-2023
Kontakt 077620862
+41 788432608 (viber, whatsApp)

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Gile
Потврден огласувач
+41788432608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам