1 / 3
Детски чизми North face, бр. 35
1.500 МКД
Цената е фиксна
17.03.2022 09:51

Аеродром / Скопје

Непропустливи детски чизми за снег и планина, со внатрешно крзно. Број 35.

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за чевли

Се продава од:

Ирена
Потврден огласувач
071308806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам