1 / 1
Se iznajmuva magacin od 100m2 vo Kisela Voda
200 €
Цената е фиксна
21.11.2022 21:25

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

100 m²

Се изнајмува магацин од површина 100м2 во Припор,Кисела Вода. Може и да се користи и како работилница излегува на главна улица Христо Татарчев има тоалет со 24 часовен видео надзор. Цената е фиксно 200€
Контакт
078202390

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078202390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам