1 / 4
Планинарски детски чевли Jack Wolfskin бр.35
1.200 МКД
17.03.2022 10:12

Аеродром / Скопје

Одлични детски чевли за планинарење и пешачење од фирмата Jack Wolfskin, бр.35. Погодни за сите годишни времиња, удобни и водоотпорни.

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за чевли

Се продава од:

Ирена
Потврден огласувач
071308806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам