1 / 3
Детски планинарски чевли Boreal, бр.35
1.200 МКД
Цената е фиксна
17.03.2022 10:15

Аеродром / Скопје

Одлични планинарски чевли Boreal, погодни за пешачење и планинарење. Број 35. Удобни и водоотпорни.

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за чевли

Се продава од:

Ирена
Потврден огласувач
071308806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам