1 / 2
Итно - два копири за 100 евра
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2022 11:30

Кичево

Дигитален копир/принтер Ricoh Aficio 551 и аналоген копир Ricoh FT7950. Цената е за двата копири заедно. Поединечно, цената по коир е 75 евра.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071784929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам