1 / 5
MARVO SG-118 2.0 Stereo RGB Gaming Speaker - Novi
650 МКД
Со вклучен ДДВ
17.03.2022 11:44

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

MARVO SG-118 2.0 Stereo RGB Gaming Speaker

Powerful Audio
Colorful RGB Light
Compact and Portable
USB connection / 3.5 mm AUX input

Connection: AUX
Illumination Mode: RGB
Power: 3W*2
Voice Control: In-line
Cable: USB Cable: 1.2m
Connectors: USB 2.0 and 3.5mm connector
Weight: 380g
Size: 72*82*120mm
Frequency Response Range: 150HZ-20KHZ
Impedance: 4Ω
Input Sensitivity: 650mv±50mv
Stereo Separation: >30dB

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Logitech Z213 Speakers 2.1 Subwoofer System - Novi

2290 МКД

MARVO SG-118 2.0 Stereo RGB Gaming Speaker - Novi

650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам