1 / 3
Продавам актен ташна
1.500 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2022 22:31

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Продавам актен ташна марка DELSEY малку користена во одлична состојба.
Цена 1500 денари.
Лице за контакт Никола 071337759

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071337759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам