1 / 6
Se prodava Citroen C3 2004 kabriolet
2.200 €
Цената не е фиксна
16.08.2022 12:58

Велес / Велес

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

54 kw / 73 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Citroen C3 2004 kabriolet. Kolata e registrirana i servisirana vo odlicna vozna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sandra
Потврден огласувач
078-997-312
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам