1 / 8
KERAMICHKA GREALKA NEO WCH- 1550 IX
2.000 МКД
Цената не е фиксна
17.03.2022 13:48

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Ispravna so daljinsko--
se montrira bilo kade
odlichno gree 2 x 1000 w = 2 000 w

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078399648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам