1 / 3
WPC декинг плочки
289 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2022 15:09

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

WPC декинг(композитни) плочки со димензии 30х30 кафена боја. Лесна и едноставна монтажа. Се спојуваат многу едноставно една со друга.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Плочки

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
077800197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам