1 / 7
Skii Volki P60 165cm so ski konduri 44,5 broj
3.500 МКД
Цената не е фиксна
17.03.2022 15:15

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Telefon : 070 348 185
Viber : 070 348 185
mail : miroslavmikik@outlook.com

Ski Volki P60 165cm visina so dimenzii 107mm/64mm/120mm i
Ski konduri 338mm odgovara na 44,5 - 45 br

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
070348185
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам