1 / 5
Opel Astra
1 €
02.08.2022 16:13

Брвеница / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava opel astra mozhe i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

juuuuuu
Потврден огласувач
070-634-653
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам