1 / 8
Atv can am renegade 1000cc
6.900 €
Цената не е фиксна
7.300 €
25.09.2022 11:19

Теарце / Тетово

Марка:

Can Am

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2012

Модел:

Renegade 1000

Километри:

5000

Se prodava can am 1000 cc
Novi gumi
Raboti sve
Americki dokumenti moze da se carini

So stari gumi cena poevtino

Moze zamena so terenec dzip, atv ..

Cena ne e fiksna
072522461

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

....
Потврден огласувач
072522461
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам