1 / 2
Prodavam platz za vikendica na extra mesto vo nize pole
50 €
10.08.2022 20:13

Битола / Битола

Квадратура:

650 m²

Тип на земјиште:

Градежно

650 kvadrati e platzot i se naoga vo mesto vikano CAKAL do dr.kosturski .Do platzot ima voda i struja. INFO:VIBER: 0046701731980

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
079 334 120. ;;;;
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам