1 / 2
Prodavam pecka na peleti interio20kw 357 297
50 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2022 16:48

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam pecka na peleti interio20kw nova tel 078 357 297

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

zlarko
Потврден огласувач
078357297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам