1 / 8
Extra povolna kuća vo blizina na Vero Jumbo
114.999 €
Цената не е фиксна
21.12.2022 15:21

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Pr. Bavca

Extra povolna kuća vo blizina na Vero Jumbo

📏POVRŠINA:
► Plac 100m2
► Stan.pov 160m2
► Dvor 30 m2

⛳️ LOKACIJA: Vo blizina na Vero Jumbo

► RASPORED:
KAT prizemje:
• Dnevna
• Kujna
• Trpezarija
• Banja

► RASPORED:
KAT 1:
• Spalna soba
• Detska soba

Za dopolnitelni informacii moze da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot
Info: ☎ 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

najeftinata KUĆA vo Tetovo

25500 €

Top ponuda vo agencija "CHANAK" - 2 kući so lokal!

150000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам