1 / 4
iMac 27 inch Mid 2011
500 €
17.03.2022 18:13

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Se prodava imac 27 inch mid 2011 kompjuterot e kako nov
Procesor - intel i5 2.7ghz
Memory- 16 gb ddr3
Grafika - AMD HD 6770m
HDD - 256 Gb SSD

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Genti Lika
Потврден огласувач
38978458646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам