1 / 6
Se prodava kiwey arn 150c 2007god
По Договор
17.03.2022 19:04

Струга / Струга

Марка:

Kee Way

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Arn

Километри:

15000

Se prodava kiwey arn 150c 2007god motorceto e staklo ima i dokumenti
smeneto se na nego ulje filter kajs lanec svetla shmigafci se mu raboti mozi zamena za nekoe kolice !! Telefon 075267668

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Erhan
Потврден огласувач
075267668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам