1 / 1
Bandashi za opel 13"
1.000 МКД
19.08.2022 20:47

Брвеница / Тетово

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

Останато

Дијаметар:

13

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 4 дупки

Se prodavaat 2 celicni bandashi za opel 13ki vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

joco
Потврден огласувач
077883019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам