1 / 4
Cirkular sever
1 МКД
17.03.2022 20:23

Кисела Вода / Скопје

Se prodava trofazen 3.5kw drven cirkular sever za poveke info baraj te me na tel: 076 474-599 cena po dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
075402626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам