1 / 4
Husqvarna 236 ( husvarna )
5.000 МКД
Цената е фиксна
19.06.2022 11:24

Охрид / Охрид

se prodava husvarna 236 vo odlicna sostoja koristena e za domasni mali raboti treba samo da se stelova karburatorot drugoto e sve vo red

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

.
Потврден огласувач
076796373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам