1 / 9
MICHELIN ZIMSKI GUMI 5x114
200 €
17.06.2022 20:45

Карпош / Скопје

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

6J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

114

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

Odlichni gimi i skoro ne vozeni chelichni bandashi
ratkapnite se gratis
5x114.3,
195/55 16

Se prodavaat iskluchivo komplet

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

M.T
Потврден огласувач
071235600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам