1 / 6
Se prodava dvosoben stan
48.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.06.2022 11:34

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Kiril i Metodij

Se prodava dvosoben stan na ul Vanco Prke, nad Hal Banka, vtori sprat, stara gradba so renovirano kupatilo i del od nadvoresna stolarija (PVC). Vnatresnata stolarija ne e menuvana. BEZ zameni, agencii i drug tip na posreduvanje. Cena 48500, molam za seriozni javuvanja. Kontakt telefon +389 78 473 222 ili poraki na email

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Misel
Потврден огласувач
078202343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам