1 / 4
Dva originalni amortizeri za petta vrata na Fiat Brava !
1.000 МКД
Цената е фиксна
12.03.2023 12:30

Битола / Битола

Se prodavaat:

Za FIAT BRAVA (1996-2002)
Dva originalni amortizeri za petta vrata
(t.e. za kapak na gepekot) so dolzina
520 mm (52 cm)...
Vo TOP SOSTOJBA KAKO NOVI...

i po kvalitet podobri se od novi
bidejki se originalni...
Ekstra jaki i dokazani...

Cena za dvata 1000 den.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
079276593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам