1 / 8
Mercedes-Benz C200 CDI - 07
8.250 €
22.05.2022 20:20

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba so realni kilometri proverka kade sakate registrirana do kraj na godina so zelen karton od oprema poseduva
- Klimatronik
- Navigacija
- El. Prozori
- El. Podesuvanje na sedista
- Parking senzori nazad
- Novi zimski gumi 225/45-17.
- Komandi na volan
- ABS
- Airbag
- Xenon
- Folii - Zatemneti prozori

Info : 075483024 Viber: 076505144
075483024 076505144
075483024 076506144

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dime
Потврден огласувач
075483024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам