1 / 8
Zglobna digalka genie 30/20
10.000 €
22.05.2022 12:06

Гостивар / Гостивар

Se prodava korpa skaj dzek sizor lift za rabota na visina od max 11.4m
Imame poveke digalki

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам