1 / 4
Poluprikolka KRONE Frigo, Ladilnik, Hladnjaca
19.000 €
Со вклучен ДДВ
13.07.2022 09:00

Штип / Штип

Komplet nova sredena prikolka Krone DUPLEX - Ladnjaca.
2012 god.
Carrier Maxima 1850m, agregat.
3900 rabotni saati.
Komplet kocnici sredeni, jastuci, plocki.
Gumi 50%
Stranicna vrata.
DUPLA TEPMERATURA.
Komplet sredeno |ATP i FRC sertifikati.

Prikolkata se naogja vo Slovenija i raboti Slovenija - |Austria.
Aluminiumska sasija, Aluminiumski pod.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Lima
Потврден огласувач
075202666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам