1 / 3
Redmi note 11.ram.4/128gb.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk
9.900 МКД
18.06.2022 08:49

Битола / Битола

Марка:

Xiaomi

Модел:

Note 11

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Redmi note 11 ram 4/128gb.novi 24m.gar.a1 9900d

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075303777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам