Лозје
4.300 €
Цената е фиксна
06.08.2022 21:03

Неготино / Неготино

Квадратура:

5200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава лозје сорта каберне 4.2дек.и нива 1дек,
Локација куријски пат(спроти на Џони плацот.
Виолета Митрева 075715732
Цена 4300 еур

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

JANE MK
NEGOTINO
Потврден огласувач
043529597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам