1 / 1
Се продава нива во Прдејци, Гевгелија
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.06.2022 13:25

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

4528 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива со површина 4528 м2, во Прдејци, Гевгелија. (место Зуица)
Број на парцела 499/2
Нивата се наоѓа до самиот пат и има вода.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
070253850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам