1 / 11
se prodava bmw E90 318d
8.500 €
8.700 €
01.07.2022 15:02

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

se prodava bmw e90 318d 2009

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nace
Потврден огласувач
077620922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам