1 / 2
Фотелја, поволна цена
1.500 МКД
Цената не е фиксна
01.06.2022 13:42

Битола / Битола

Се продава фотелјата од сликата. Квалитетна и со поволна цена. Подигање од Трново, Битола, од ваша страна.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
077 939 240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам