1 / 2
ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА
1 €
18.03.2022 17:34

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1315 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во градскиот парк во површина од 1315 м2 на одлична локација.
Тел за контакт 075 697 788

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
071206466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам