1 / 12
INSTANT KAFEMATI VENEZIA LX
По Договор
02.07.2022 14:08

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat vending kafemati so instant kafe od modelot Venezia LX so citaci za zelezni pari
Vo ispravna sostojba
078 452 611- Rubin

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071 314 147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам